Pagalbos namai moterims, norinčioms pasveikti nuo alkoholizmo – tai „Ramunėlė Rehab“. 

Jums turbūt šiandien mažiau rūpi, kas yra alkoholizmo gydymas, alkoholizmo reabilitacija, priklausomybių terapija, anoniminiai alkoholikai, priklausomybės eiga, seminarai apie priklausomybę, alkoholio poveikis sveikatai, alkoholizmo liga, kaip gydyti alkoholiką, kur gydyti alkoholiką, kur kreiptis dėl alkoholizmo gydymo, kas yra saikingas ar dažnas alkoholio vartojimas, kuo skiriasi vyrų ir moterų alkoholizmas ar detoksikacija, o ir blaivybė.

Šiandien Jums labiausiai rūpi žodžiai „geria, vartoja, degtinė, alus, vynas, problemos dėl alkoholio, pagalba priklausomiems nuo alkoholio, pagalba priklausomų artimiesiems, pagalba šeimai, išblaivinti“. Nes tai yra Jūsų stipriausias skausmas ir didžiausias rūpestis, skaudžiausia nelaimė šiuo metu. Ir mes Jus suprantame.

Taigi pas mus tikrai sužinosite, ar alkoholizmas pagydomas, ar liga yra valdoma, ar galima išlipti iš šio liūno. Bet vėliau.

Dabar gi kreipkitės pagalbos ir ją gaukite. Gerianti moteris – tai skausmas ne tik jos vienos. Tai mažiausiai dar 6-8 sužeistos širdys.

Todėl šiuose namuose nevaldomą gyvenimą tvarko naujausi ir inovatyviausi priklausomybių sveikatinimo metodai. Kasdien su moterimis ir jų šeimomis dirba aukščiausio lygio terapeutai. Sergant alkoholizmu, turi du kelius – tai mirti arba sveikti. Metas pasirinkti – dabar.

VšĮ „Ramunėlė Rehab“

Įmonės kodas 304920052
Sąskaitos numeris: LT917300010156423237
Adresas korespondecijai: Krivių g. 43A-2, LT-01209 Vilnius